Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Дети Solo Open Class | 5 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло юноши Open Class | 8 place | 14 dancers | 2 points | 1 - Беспалов Павел, 2 - Franky Dee, 3 - Baloo The Cage |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo male Open Class | 20 place | 22 dancers | 1 points | 1 - Рысенкова Дарья, 2 - Альбов Денис, 3 - Рябцев Фёдор, 4 - Дрибас Георгий, 5 - Андреев Евгений |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Соло юноши Open Class | 19 place | 22 dancers | 2 points | 1 - Барышев Евгений, 2 - Maximus, 3 - Гречко Изабелла, 4 - Гагина София, 5 - Baloo |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 12 place | 15 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Сузина Ирма |
Hip Hop Children Duo Первая лига | 3 place | 3 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Сузина Ирма |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children Solo Первая лига | 24 place | 134 dancers | 2 points | 1 - Яковлева Евгения, 2 - Еременок Виктория, 3 - Эстрина Мария, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Альбов Денис |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 5 place | 36 dancers | 2 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Hip Hop Ювеналы Duo Первая лига | 9 place | 19 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Hip Hop Children Small Group Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Experimental Dance Children Solo Open Class | 7 place | 11 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 27 place | 93 dancers | 1 points | 1 - Воробьева Елена, 2 - Барташевич Дарья, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дружченко Юлия |
Hip Hop Ювеналы Duo Open Class | 24 place | 46 dancers | 1 points | 1 - Воробьева Елена, 2 - Барташевич Дарья, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дружченко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 33 place | 60 dancers | 2 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Дереза Дарья, 3 - Слиборская Алена, 4 - Дроздова Вероника, 5 - Сузина Ирма |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 12 place | 13 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Хип-хоп Дети Формейшн Open Class | 4 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Рябцев Федор, 5 - Прохорович Игорь |
Хип-хоп Юниоры Дуэт/пара Первая лига | 14 place | 20 dancers | 1 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети 1 Соло Первая лига | 13 place | 44 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Слюсаренко Сергей, 5 - Устинов Никита |
Хип-хоп Юниоры Дуэт/пара Первая лига | 22 place | 31 dancers | 1 points | 1 - Полях Павел, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Гагина Софья, 4 - Филоненко Максим, 5 - Рысенкова Дарья |
Хип-хоп Юниоры Формейшн Open Class | 5 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children 1 Solo Первая лига | 14 place | 40 dancers | 1 points | 1 - Евгений Андреев, 2 - Дарья Рысенкова, 3 - Денис Сенькевич, 4 - Виктория Еремонок, 5 - Андрей Соколовский |
Hip Hop Junior Duo Первая лига | 16 place | 16 dancers | 0 points | 1 - Евгений Андреев, 2 - Дарья Рысенкова, 3 - Денис Сенькевич, 4 - Виктория Еремонок, 5 - Андрей Соколовский |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 11 place | 17 dancers | 2 points | 1 - Клещенок Ольга, 2 - Гвардиян Юлия, 3 - Дидюля Виктория, 4 - Сергей Слюсаренко, 5 - Федор Рябцев |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 48 place | 115 dancers | 1 points | 1 - Ольга Голицына, 2 - Елена Пономарева, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Яковлева Евгения, 5 - Масловатый Евгений |
Hip Hop Junior Duo Первая лига | 16 place | 21 dancers | 1 points | 1 - Иво Янсон, 2 - Гоша Трушко, 3 - Алексадр Макаров, 4 - Balder Hansen, 5 - Дидюля Виктория |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 20 place | 20 dancers | 2 points | 1 - Ольга Голицына, 2 - Елена Пономарева, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Яковлева Евгения, 5 - Масловатый Евгений |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 12 place | 22 dancers | 0 points | 1 - Тишкевич Игорь, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Ковальчук Артём |
Hip Hop Ювеналы Duo Первая лига | 4 place | 5 dancers | 0 points | 1 - Тишкевич Игорь, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Ковальчук Артём |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы 1 Solo Первая лига | 65 place | 95 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Швайковский Артур, 4 - Исаева Дарья, 5 - Еремёнок Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Дети Solo Первая лига | 17 place | 22 dancers | 1 points | 1 - Ирма Сузина, 2 - Сергей Сыров, 3 - Игорь Прохорович |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Дети Solo Первая лига | 39 place | 57 dancers | 1 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Ширвель Полина, 3 - Швайковский Артур, 4 - Сергей Слюсаренко, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло девушки Open Class | 16 place | 27 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Open Class | 7 place | 13 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хип-хоп Юниоры Малая группа Open Class | 12 place | 15 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хаус Дети Соло Первая лига | 15 place | 18 dancers | 0 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Дети Solo Open Class | 6 place | 9 dancers | 2 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Hip Hop Children Duo Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
House Children Solo Первая лига | 7 place | 7 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo female Open Class | 44 place | 58 dancers | 1 points | 1 - Рысенкова Дарья, 2 - Альбов Денис, 3 - Рябцев Фёдор, 4 - Дрибас Георгий, 5 - Андреев Евгений |
Hip Hop Ювеналы Duo Open Class | 22 place | 24 dancers | 1 points | 1 - Рысенкова Дарья, 2 - Альбов Денис, 3 - Рябцев Фёдор, 4 - Дрибас Георгий, 5 - Андреев Евгений |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children Small Group Open Class | 6 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Гвардиян Юлия, 2 - Еремёнок Виктория, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Рябцев Федор, 5 - Слюсаренко Сергей |
Hip Hop Kids 1x1 Elite Advanced | 11 place | 33 dancers | 2 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Альбов Денис, 3 - Воробьёва Елена, 4 - Слиборская Алёна, 5 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 6 place | 15 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Сузина Ирма |
Hip Hop Children Small Group Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Хмельченко Виктория, 3 - Сузина Ирма |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы 2 Solo Первая лига | 41 place | 84 dancers | 1 points | 1 - Еремёнок Виктория, 2 - Богаченко Дмитрий, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Рябцев Федор, 5 - Устинов Никита |
Hip Hop Ювеналы Duo Первая лига | 14 place | 42 dancers | 1 points | 1 - Соколовский Андрей, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Дидюля Виктория, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Слюсаренко Сергей |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 9 place | 36 dancers | 2 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Hip Hop Children Small Group Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Hip Hop Junior Duo Первая лига | 9 place | 10 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 83 place | 93 dancers | 0 points | 1 - Воробьева Елена, 2 - Барташевич Дарья, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дружченко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 51 place | 60 dancers | 1 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Дереза Дарья, 3 - Слиборская Алена, 4 - Дроздова Вероника, 5 - Сузина Ирма |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Open Class | 26 place | 31 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 12 place | 13 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Хип-хоп Дети Формейшн Open Class | 4 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Рябцев Федор, 5 - Прохорович Игорь |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети 1 Соло Первая лига | 33 place | 44 dancers | 0 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Слюсаренко Сергей, 5 - Устинов Никита |
Хип-хоп Дети Дуэт/пара Open Class | 46 place | 53 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Слюсаренко Сергей, 5 - Устинов Никита |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 19 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Хип-хоп Юниоры Формейшн Open Class | 5 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 91 place | 115 dancers | 1 points | 1 - Ольга Голицына, 2 - Елена Пономарева, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Яковлева Евгения, 5 - Масловатый Евгений |
Hip Hop Children Small Group Open Class | 18 place | 24 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Сузина Ирма, 3 - Эстрина Мария, 4 - Еременок Виктория, 5 - Воробьева Елена |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 19 place | 22 dancers | 0 points | 1 - Тишкевич Игорь, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Ковальчук Артём |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Начинающие | 13 place | 16 dancers | 0 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Дереза Дарья, 3 - Слиборская Алена, 4 - Дроздова Вероника, 5 - Сузина Ирма |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 12 place | 13 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Хип-хоп Дети Формейшн Open Class | 4 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Рябцев Федор, 5 - Прохорович Игорь |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children Solo Начинающие | 43 place | 69 dancers | 1 points | 1 - Charlotta Helgesen, 2 - Dita Hejnikova, 3 - Daniel Egholm, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Сенькевич Денис |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 19 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Хип-хоп Ювеналы Соло Начинающие | 19 place | 61 dancers | 1 points | 1 - Полях Павел, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Гагина Софья, 4 - Филоненко Максим, 5 - Рысенкова Дарья |
Хип-хоп Юниоры Формейшн Open Class | 5 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 33 place | 60 dancers | 2 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Дереза Дарья, 3 - Слиборская Алена, 4 - Дроздова Вероника, 5 - Сузина Ирма |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Первая лига | 16 place | 26 dancers | 1 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Дереза Дарья, 3 - Слиборская Алена, 4 - Дроздова Вероника, 5 - Сузина Ирма |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 12 place | 13 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Хип-хоп Дети Формейшн Open Class | 4 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Рябцев Федор, 5 - Прохорович Игорь |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети 1 Соло Первая лига | 24 place | 44 dancers | 0 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Слюсаренко Сергей, 5 - Устинов Никита |
Хип-хоп Дети Дуэт/пара Open Class | 37 place | 53 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Слюсаренко Сергей, 5 - Устинов Никита |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 19 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Хип-хоп Юниоры Формейшн Open Class | 5 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children 1 Solo Первая лига | 10 place | 40 dancers | 2 points | 1 - Евгений Андреев, 2 - Дарья Рысенкова, 3 - Денис Сенькевич, 4 - Виктория Еремонок, 5 - Андрей Соколовский |
Hip Hop Ювеналы Duo Первая лига | 13 place | 31 dancers | 1 points | 1 - Евгений Андреев, 2 - Дарья Рысенкова, 3 - Денис Сенькевич, 4 - Виктория Еремонок, 5 - Андрей Соколовский |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 91 place | 115 dancers | 1 points | 1 - Ольга Голицына, 2 - Елена Пономарева, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Яковлева Евгения, 5 - Масловатый Евгений |
Hip Hop Ювеналы Duo Первая лига | 23 place | 28 dancers | 1 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Сузина Ирма, 3 - Эстрина Мария, 4 - Еременок Виктория, 5 - Воробьева Елена |
Hip Hop Children Small Group Open Class | 18 place | 24 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Сузина Ирма, 3 - Эстрина Мария, 4 - Еременок Виктория, 5 - Воробьева Елена |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло девушки Open Class | 19 place | 24 dancers | 1 points | 1 - Еременок Виктория, 2 - Эстрина Мария, 3 - Бабурко Дарья, 4 - Слиборская Алёна, 5 - Дружченко Юлия, 6 - Писарчик Ульяна, 7 - Рысенкова Дарья |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло девушки Open Class | 18 place | 27 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Open Class | 7 place | 13 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хип-хоп Юниоры Малая группа Open Class | 12 place | 15 dancers | 1 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Хаус Дети Соло Первая лига | 16 place | 18 dancers | 0 points | 1 - Станислав Турмович, 2 - Ольга Клещенок, 3 - Мария Щербаева, 4 - Леонид Ковальчук, 5 - Алексей Стародумов |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Дети Solo Первая лига | 1 place | 16 dancers | 2 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Hip Hop Children Duo Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Hip Hop Junior Small Group Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
House Children Solo Первая лига | 4 place | 7 dancers | 0 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Емельянова Евгения, 3 - Дидюля Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children 2 Solo Первая лига | 26 place | 32 dancers | 0 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Клещенок Ольга, 3 - Мельник Юлия, 4 - Еремёнок Виктория, 5 - Довгалёв Александр |
Hip Hop Ювеналы Duo Open Class | 22 place | 24 dancers | 1 points | 1 - Рысенкова Дарья, 2 - Альбов Денис, 3 - Рябцев Фёдор, 4 - Дрибас Георгий, 5 - Андреев Евгений |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы 2 Solo Первая лига | 44 place | 84 dancers | 1 points | 1 - Еремёнок Виктория, 2 - Богаченко Дмитрий, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Рябцев Федор, 5 - Устинов Никита |
Hip Hop Ювеналы Duo Первая лига | 14 place | 42 dancers | 1 points | 1 - Соколовский Андрей, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Дидюля Виктория, 4 - Клещенок Ольга, 5 - Слюсаренко Сергей |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 18 place | 36 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Hip Hop Ювеналы Duo Первая лига | 9 place | 19 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Hip Hop Children Small Group Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Терешко Ирина, 2 - Тишкевич Игорь, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Еременок Виктория |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 48 place | 93 dancers | 0 points | 1 - Воробьева Елена, 2 - Барташевич Дарья, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дружченко Юлия |
Hip Hop Ювеналы Duo Open Class | 24 place | 46 dancers | 1 points | 1 - Воробьева Елена, 2 - Барташевич Дарья, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Дружченко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 40 place | 60 dancers | 2 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Дереза Дарья, 3 - Слиборская Алена, 4 - Дроздова Вероника, 5 - Сузина Ирма |
Хип-хоп Ювеналы Дуэт/пара Первая лига | 16 place | 26 dancers | 1 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Дереза Дарья, 3 - Слиборская Алена, 4 - Дроздова Вероника, 5 - Сузина Ирма |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 12 place | 13 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Хип-хоп Дети Формейшн Open Class | 4 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Рябцев Федор, 5 - Прохорович Игорь |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети 1 Соло Первая лига | 33 place | 44 dancers | 0 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Слюсаренко Сергей, 5 - Устинов Никита |
Хип-хоп Дети Дуэт/пара Open Class | 37 place | 53 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Слюсаренко Сергей, 5 - Устинов Никита |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 19 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Хип-хоп Юниоры Формейшн Open Class | 5 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children 1 Solo Первая лига | 29 place | 40 dancers | 0 points | 1 - Евгений Андреев, 2 - Дарья Рысенкова, 3 - Денис Сенькевич, 4 - Виктория Еремонок, 5 - Андрей Соколовский |
Hip Hop Ювеналы Duo Первая лига | 13 place | 31 dancers | 1 points | 1 - Евгений Андреев, 2 - Дарья Рысенкова, 3 - Денис Сенькевич, 4 - Виктория Еремонок, 5 - Андрей Соколовский |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 91 place | 115 dancers | 1 points | 1 - Ольга Голицына, 2 - Елена Пономарева, 3 - Гвардиян Юлия, 4 - Яковлева Евгения, 5 - Масловатый Евгений |
Hip Hop Ювеналы Duo Первая лига | 23 place | 28 dancers | 1 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Сузина Ирма, 3 - Эстрина Мария, 4 - Еременок Виктория, 5 - Воробьева Елена |
Hip Hop Children Small Group Open Class | 18 place | 24 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Сузина Ирма, 3 - Эстрина Мария, 4 - Еременок Виктория, 5 - Воробьева Елена |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 19 place | 22 dancers | 0 points | 1 - Тишкевич Игорь, 2 - Прохорович Игорь, 3 - Ковальчук Артём |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Первая лига | 49 place | 96 dancers | 1 points | 1 - Альбов Денис, 2 - Дружченко Юлия, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Воробьева Елена, 5 - Слиборская Алена |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Начинающие | 9 place | 17 dancers | 2 points | 1 - Носков Ярослав, 2 - Павел Полях, 3 - Ирма Сузина, 4 - Прохорович Игорь, 5 - Писарчик Ульяна |
Street Dance Show Ювеналы Formation Open Class | 2 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Павел Полях, 2 - Ирма Сузина, 3 - Прохорович Игорь, 4 - Лобач Андрей, 5 - Козловский Максим |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Ювеналы Solo Начинающие | 19 place | 20 dancers | 1 points | 1 - Полях Павел, 2 - Данилюк Ирина, 3 - Карина Иванова, 4 - Носков Ярослав, 5 - Сергей Слюсаренко |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Ювеналы Соло Первая лига | 40 place | 60 dancers | 2 points | 1 - Хмельченко Виктория, 2 - Дереза Дарья, 3 - Слиборская Алена, 4 - Дроздова Вероника, 5 - Сузина Ирма |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 12 place | 13 dancers | 2 points | 1 - Эстрина Мария, 2 - Воробьева Елена, 3 - Масловатый Евгений, 4 - Данилюк Ирина, 5 - Валерия Боярчук |
Хип-хоп Дети Формейшн Open Class | 4 place | 5 dancers | 2 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Слюсаренко Максим, 3 - Барташевич Дарья, 4 - Рябцев Федор, 5 - Прохорович Игорь |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Хип-хоп Дети 1 Соло Первая лига | 13 place | 44 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Писарчик Ульяна, 4 - Слюсаренко Сергей, 5 - Устинов Никита |
Хип-хоп Дети Малая группа Open Class | 19 place | 25 dancers | 1 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Хип-хоп Юниоры Формейшн Open Class | 5 place | 10 dancers | 2 points | 1 - Сак Павел, 2 - Шевченко Наташа, 3 - Полях Павел, 4 - Писарчик Ульяна, 5 - Слюсаренко Сергей, 6 - Устинов Никита, 7 - Слюсаренко Максим |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Hip Hop Children Small Group Open Class | 18 place | 24 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Сузина Ирма, 3 - Эстрина Мария, 4 - Еременок Виктория, 5 - Воробьева Елена |